KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024294
nr 1402 4294
Signerad, Riddarholmen, 1933. Olja på pannå, 41x53cm, yttermått inklusive ram: 52x62cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:49:14
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr